Chcete mať výhody VIP hráča v online kasíne?

Chcete mať výhody VIP hráča v online kasíne?

2015-05-08 18:49:51 - Stipe Brnas

O tzv. High rollers, alebo VIP hráčoch a o správaní sa kasín voči nim koluje veľa mýtov a povier. Tou najrozšírenejšou je tá, že sú to závisláci, ktorí prehrávajú množstvo peňazí. Ale nič nie je tak ďaleko od pravdy ako toto tvrdenie.

Ďalším mýtom je ten, že kasína chcú, aby veľkí hráči u nich prehrávali. To je samozrejme tiež omyl. Pre kasína je dôležité, aby hráč peniaze u nich točil a nie prehrával. Dlhodobo prehrávať nikoho nebaví a nie je nič ľahšie, ako odísť do iného kasína.

Čo to teda vlastne znamená byť VIP hráč?

Zjednodušene povedané, výhody. Dostanete sa do lepšie dotovaných turnajov, k lepšie dotovaným hrám. Ani možnosť sledovania top športových podujatí z VIP boxov, alebo exotická dovolenka grátis, nie sú neobvyklé. Získate tiež výhodnejšie bonusy a možnosť ako ich získať bude jednoduchšia. Samozrejmosťou je rýchlejší výber výhier, okamžitá zákaznícka podpora a podobne. A ak sa takémuto hráčovi dlhodobo nedarí, kasíno určite nájde spôsob ako ho povzbudiť, aby to nevzdával.

Ako sa stať VIP hráčom?

Drvivá väčšina kasín ma VIP status pre hráča odvodený od jeho aktivity a lojality. Pokiaľ človek skutočne hrá v jednom kasíne pravidelne, vsádza vyššie stávky, využíva bonusy a zúčastňuje sa promoakcií, kasíno si to všimne a dá si pozor, aby o takéhoto hráča neprišlo.

Lepšie kasína majú pre hráčov vytvorené samostatné VIP programy. Práve v nich každý hráč vidí svoj progres a aj svoju úroveň. Pravdaže, treba byť opatrný, hlavne ak nehráte v renomovaných kasínach. U menších providerov je totiž vnímanie VIP hráčov často subjektívne. Vo veľkých a známych spoločnostiach však problém určite nehrozí. Nemajú dôvod špekulovať a správať sa neseriózne.

Kde je najlepší VIP program?

Kde budete hrať vy je samozrejme Vaša voľba. Pokiaľ ale neviete nájsť kasíno, ktoré by Vám vyhovovalo, nepoznáte celý trh, obráťte sa na nás. Máme skúsenosti a prehľad o hernom priemysle a po rozhovore Vám určite nájdeme VIP program šitý na mieru. Dbáme pritom na to, aby sme odporúčali len kvalitné a preverené kasína, kde sa ku klientom správajú slušne.

Aby sme Vám mohli pomôcť, musíme mať aspoň základný prehľad o vašich požiadavkách. Stačí nám poslať email na vipclub@grisio.com a ozveme sa Vám.

Chcem mať výhody VIP hráča v slovenskom kasíne
Vyskúšajte obľúbené hry zadarmo
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Crazy fruits Výherný automat Kajot Hraj
Desert Treasure Video automat Playtech Hraj

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím