Kajot

Kajot

Hodnotenie od Grisio VIP Club VSTUP do kasína

Ak milujete hranie výherných automatov a nechýbajú vám iné kasínové hry, bude Kajot kasíno tým pravým miestom pre vás. V ponuke hier kasína nájdete všetky hracie automaty, ktoré poznáte aj z európskych kasín a kamenných herní. Podľa vlastných preferencií si môžete zahrať 3-valcové, 4-valcové či 5-valcové automaty. V ponuke nechýbajú klasiky ako Fruit machine 27, Joker 27, Kajot lines, Crazy fruits, Lucky bar. Kajot ale nie je len o automatoch, postupne do ponuky pribúdajú aj ďalšie kasínové hry, napríklad klasický blackjack. Želáme veľa šťastia pri hraní Kajot výherných automatov.

Zaregistruj sa a vychutnaj si skvelú hru
Hry a hracie automaty od: Kajot,
Dostupné v jazykoch:
Progresívne jackpoty: Áno
Vklady a výplaty výhier: rýchle, mnoho platobných metód
Vstupný bonus:

Ak ste nováčik, zaregistrujete sa a následne potvrdíte svoje konto, dostanete registračný bonus 5 €. To je však len začiatok. Uvítací bonus vás ešte len čaká. Tým vás Kajot odmení za prvý vklad po vašej úspešnej registrácii. Získate 100% bonus až do výšky €300.00 po vašom prvom vklade!

Licencia: Európska licencia
Screenshoty:

Promoakcie a novinky kasína Kajot

  • Kajot mobilná aplikácia

    Kajot mobilná aplikácia

    2016-01-16 14:23:48

    Pre milovníkov hrania na mobilných zariadeniach pripravilo kasíno Kajot novú mobilnú aplikáciu. Teraz vám už nič neujde ani na cestách, nech ste kdekoľvek. Môžete si tak vychutnať trio najobľúbenejšich automatov – Turbo 27, Joker 27 a samozrejme Simply The Best. Zatiaľ je aplikácia určená len pre zariadenia s operačným systémom android, ale pevne veríme že už čoskoro pribudnú verzie aj pre ostatné platformy. Zaregistruj sa v kasíne, stiahni aplikáciu a hraj!

    Zaregistruj saa vychutnaj si skvelú hru

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím