bet-at-home

bet-at-home

Hodnotenie od Grisio VIP Club VSTUP do kasína

Bet-at-home je známa vďaka inováciám a vynikajúcemu zákazníckemu servisu hlavne v oblasti online stávkovania. Popri stávkovaní na športové udalosti, ponúka na vysokej úrovni aj ďalšie produkty herného priemyslu: online kasíno, poker a hry. V ponuke kasína sú desiatky online výherných automatov s progresívnymi jackpotmi.

Zaregistruj sa a vychutnaj si skvelú hru
Hry a hracie automaty od: Net Entertainment,
Dostupné v jazykoch:
Progresívne jackpoty: Áno
Vklady a výplaty výhier: rýchle, mnoho platobných metód
Vstupný bonus:

Noví hráči v bet-at-home kasíne si môžu vybrať z dvoch možností privítacieho bonusu. Bonus sa automaticky aktivuje nákupom kasíno žetónov. Pri nákupe žetónov do 499.99 EUR je bonus vo výške 100 %, maximálne však do 200 EUR. Pre nákup žetónov od 500 EUR činí bonus 50 %, bet-at-home.com pripíše maximálne 1000 EUR bonus do kasína.

Licencia: Európska licencia
Screenshoty:

Promoakcie a novinky kasína bet-at-home

  • Nové privítacie bonusy – vyberte si sami

    Nové privítacie bonusy – vyberte si sami

    2015-10-16 11:14:25

    Zdajú sa vám bonusy moc nízke? Alebo podmienky na príliš vysoké bonusy nemôžete splniť? Online casino bet-at-home vychádza v ústrety každému hráčovi, či už patríte k tým menším príležitostným hráčom, alebo sa cítite byť VIP. Je na vás aký bonus si vyberiete. Bet-at-home ponúka 100% bonus k vášmu prvému nákupu žetónov do kasína už od 1€ až do výšky 200€. Alebo si vyberte vyšší bonus až do výšky 1000€, ako 50% bonus z prvého nákupu žetónov. Už si len vybrať a užívať si hru v kasíne.

    Zaregistruj saa vychutnaj si skvelú hru

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím