Game of Thrones
Online hra Game of Thrones zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná.
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 16:9 (širokouhlý)
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 15 výherných línií
Výhernosť 95-96 %
Minimálna stávka 0,20 €
Maximálna stávka 20 €

Ak radi sledujete seriál Game of Thrones, vďaka spolupráci spoločností Microgaming a HBO si môžete svoj obľúbený seriál zahrať aj ako automatovú hru a svoje nadšenie znásobiť nejakou peknou výhrou.

Licencované automaty s filmovou tematikou

Pri automatových hrách s filmovou či hernou licenciou sa často stáva, že pod úžasným vizuálom sa skrýva prázdna náplň, ktorá vás pri hre dlho neudrží. Pri Game of Thrones tomu tak našťastie nie je. Microgaming nenechal nič na náhodu. Čo sa týka rozmanitosti hernej ponuky nečakajte nič výnimočné, no v rámci licencovaných hier je Game of Thrones určite nadpriemer. Hra vás vtiahne do svojej atmosféry a nepustí.

Online výherný automat Game of Thrones

Ide o klasický 5 valcový automat s 3 riadkami a 15 výhernými líniami. Autori doplnili do hry niekoľko herných variácií, vďaka ktorým je hra dynamickejšia a zábavnejšia. Základom sú Wild a Scatter symboly. Wild symbol má podobu loga GoT a nahrádza akýkoľvek iný symbol vo výhernom rade. Scatter symbol, s vyobrazením ikonického Železného trónu, bude určite vašou obľúbenou ikonou. Akonáhle sa na hernej ploche zobrazí 2 krát, získate jednu zo 4 náhodných peňažných odmien (1, 5, 30 až 300 €). Pokiaľ máte symbol na ploche 3 a viackrát, môžete si opäť vybrať z jedného zo 4 balíčkov a získať 8 až 18 zatočení zadarmo + možnosť až 5 násobného zvýšenia výhry. V hre je ešte klasická funkcia gamble, pri ktorej môžete svoju výhru zdvojnásobiť, alebo úplne stratiť.

Vizuálne spracovanie hry

Celý vizuál do posledného detailu vychádza zo svojho seriálového predchodcu. Symboly sú pekne prepracované. Ich zobrazovanie závisí od toho, akému rodu ste sa na počiatku rozhodli slúžiť. Zážitok umocňujú časté scény priamo zo seriálu, ktoré počas hrania vidíte a ktoré dopĺňajú pocit z hry. Namiesto klasickej generickej hudby v pozadí od začiatku duní originálna seriálová zvučka.

Hodnotenie hry Game of Thrones

Automatové spracovanie Game of Thrones musíme hodnotiť kladne. Je pomerne bohaté na herné variácie (v rámci licencovaných hier). Microgaming išiel na istotu, vie čo robí a hru neodflákol. Ak pre vás svet GoT nie je cudzí a radi sa zabávate vyhrávaním na automatových hrách, je toto dielo stvorené priamo pre vás.

Filmové videoautomaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming

Vyskúšajte novinky a obľúbené online výherné automaty zadarmo
Big Bad Wolf Video automat Quickspin Hraj
Cat Queen Video automat Playtech Hraj
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Merlin's Millions Video automat NextGen Gaming Hraj
Rocky Video automat Playtech Hraj
Santa Surprise Video automat Playtech Hraj
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Crazy fruits Výherný automat Kajot Hraj
Desert Treasure Video automat Playtech Hraj
Dolphin’s Pearl Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Gonzo’s Quest Video automat Net Entertainment Hraj
Kong Video automat Playtech Hraj
Sizzling hot deluxe Výherný automat Novomatic Hraj

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím