Obmedzená zodpovednosť

Obmedzená zodpovednosť

Tento informačný portál (Automaty Online) poskytuje verejne dostupné informácie o online stávkovaní, hraní kasínových hier a pokeru, o podmienkach v niektorých obľúbených stávkových kanceláriách a online kasínach, ale priamo neposkytuje žiadnu možnosť stávkovania alebo hrania kasínových hier. Nie sme online stávková kancelária ani online casino operátor.

Keďže len sprostredkovávame informácie našich partnerov, ktoré sú verejne dostupné na internete, neposkytujeme žiadnu záruku za obsah, jeho aktuálnosť, presnosť a prípadné chyby.

Prevádzkovateľ tohto portálu nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadné straty ktoré vám môžu vzniknúť stávkovaním, alebo hraním v niektorom z propagovaných online kasín. Návody a herné stratégie nie sú zárukou výhry v online kasíne a ich používanie je iba na vaše vlastné riziko. Pokiaľ ste presvedčený že stávkovaním či hraním v online kasíne prídete k zisku, navštívte sekciu zodpovedného hrania a posúďte vašu závislosť na stávkovaní a hraní hazardných hier.

Vyskúšajte obľúbené hry zadarmo
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Crazy fruits Výherný automat Kajot Hraj

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím