Ariana
Typ hry Video automat
Pomer obrazu 16:9 (širokouhlý)
Typ valcov Točiace sa valce
Valce 5 valcov, 3 riadky, 25 výherných línií (fixné)
Výhernosť 95-96 %
Minimálna stávka 0,25 €
Maximálna stávka 125 €
Ďalšie vlastnosti hry otočenia zadarmo, nahradenie symnbolov žolíkom (Wild), Stacked Wilds, expandujúce symboly

Neprebádaný podmorský svet, poklady, morské panny a jedna krásna princezná. Tak by sa dala v skratke charakterizovať Ariana - nová hra od spoločnosti Microgaming. Pod hladinou mora sa skrývajú rôzne tajomstvá, ale predovšetkým veľmi štedré výhry.

Ariana je 5 valcový videoautomat s 3 riadkami a 25 výhernými líniami, ktorý vám rozpovie príbeh princeznej Ariany - morskej panny. Žiaľ ak čakáte prepracované efekty, krásnu grafiku a celkovo vizuálne hody, sklameme vás. Táto hra sa spolieha na iné plusy, než je audiovizuálna stránka. Niežeby bola grafika zlá, to určite nie, ale z priemeru nevybočí.

A tak sa vás hra snaží udržať inak. Napríklad špeciálnymi funkciami. Spomeňme z nich dve, ktoré vás potešia asi najviac. Tou prvou sú tzv. expanding symbols čiže stav, kedy na prvom valci vytočíte 3 rovnaké symboly. Pokiaľ máte aj v iných valcoch vytočené práve tieto symboly a sú vo výhernej kombinácii, automaticky sa v danom valci doplnia na všetkých poliach. A to samozrejme znamená parádnu výhru.

Druhou zaujímavou funkciou sú free spiny. Tie sú naviazané na symbol hviezdice. Pokiaľ sa vám podarí vytočiť 3 symboly hviezdice, na ktorýchkoľvek poliach z piatich valcov, okamžite získate 15 pretočení zdarma, pretočenia sa samozrejme kumulujú ak sa vám to pri free spinoch podarí znova. Hra tiež obsahuje obľúbené Wild symboly, ktoré, v dobrej kombinácii, zabezpečia aspoň malé čiastkové výhry.

Najnižšia stávka, ktorú automat umožňuje vložiť je 0.25 € a maximálna možná výhra je 30 000 €. Ak máte radi automaty s vodnou témou, neváhajte, tento automat sa vám určite zapáči.

Rozprávkové hracie automaty

Ďalšie výherné automaty od Microgaming

Vyskúšajte novinky a obľúbené online výherné automaty zadarmo
Big Bad Wolf Video automat Quickspin Hraj
Cat Queen Video automat Playtech Hraj
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Merlin's Millions Video automat NextGen Gaming Hraj
Rocky Video automat Playtech Hraj
Santa Surprise Video automat Playtech Hraj
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Crazy fruits Výherný automat Kajot Hraj
Desert Treasure Video automat Playtech Hraj
Dolphin’s Pearl Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Gonzo’s Quest Video automat Net Entertainment Hraj
Kong Video automat Playtech Hraj
Sizzling hot deluxe Výherný automat Novomatic Hraj

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím