Mega Fortune Dreams
Online hra Mega Fortune Dreams zadarmo
Hra zadarmo je dočasne nedostupná.

A je tu pokračovanie legendy, výherný automat predurčený stať sa jednou z najhranejších hier. Po obrovskom úspechu a stále veľkej popularite automatu Mega Fortune, predstavila spoločnosť Net Entertainment jeho vylepšenú verziu – Mega Fortune Dreams.

Vylepšením neprešla len grafika a zvuk, ale aj samotné spracovanie hry. Pribudli niektoré nové funkcie a znížil sa počet výherných línií. Mega Fortune Dreams™ je 5 valcový video automat s 20 výhernými líniami. Palmy ako Wild symbol nahrádzajú všetky ostatné symboly. Ak sa zobrazia tri, aktivujú jedno znovu otočenie valcov (re-spin), pričom Wild symboly ostávajú na svojom mieste. Hra ponúka otočenia zadarmo (Free Spins) s násobením výhry a bonusovú hru, v ktorej si môžete vytočiť vysoké výhry aj fantastický jackpot. Pre tých, ktorí sa pri hre naháňajú hlavne za bonusovými kolami, nechýba funkcia AUTOPLAY. Podrobný popis hry a recenziu nájdete aj na stránke casinosearch.eu – recenzia automatu Mega Fortune Dreams.

Nikto neviem presne odpovedať, v čom spočívala obrovská popularita pôvodnej verzia. Pravdepodobne je to obrovským jackpotom, ktorý sa väčšinou pohybuje v miliónoch eur. A to už suma, ktorá plní aj tie najväčšie sny. Veríme že nová verzia uchváti hráčov ešte viac.

Klasické výherné automaty

Ďalšie výherné automaty od Net Entertainment

Vyskúšajte novinky a obľúbené online výherné automaty zadarmo
Ariana Video automat Microgaming Hraj
Big Bad Wolf Video automat Quickspin Hraj
Cat Queen Video automat Playtech Hraj
Game of Thrones Video automat Microgaming Hraj
Lucky Lady’s Charm Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Merlin's Millions Video automat NextGen Gaming Hraj
Rocky Video automat Playtech Hraj
Santa Surprise Video automat Playtech Hraj
Battle of the Gods Video automat Playtech Hraj
Book of Ra Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Crazy fruits Výherný automat Kajot Hraj
Desert Treasure Video automat Playtech Hraj
Dolphin’s Pearl Deluxe Video automat Novomatic Hraj
Kong Video automat Playtech Hraj
Mega Moolah Video automat Microgaming Hraj
Sizzling hot deluxe Výherný automat Novomatic Hraj

Pri používaní tejto stránky sa využívajú cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu obsahu. Používaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači. Stránky sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov.

Súhlasím